Чи безпечно літати на літаку Socata TB-20 у Львові

Якщо ви боїтеся висоти, то політ на вертольоті дозволить вам раз і назавжди позбутися цієї фобії.

При цьому сучасна техніка, призначена для подібних польотів, оснащена всім необхідним, аби в процесі ви змогли відчувати себе максимально комфортно та безпечно. Якщо ви шукайте нових вражень, хочете провести побачення в нестандартному місці, скористайтеся такою послугою. На сайті tvoeshop.com ви зможете придбати відповідний сертифікат, яким можна скористатися самостійно або подарувати його близькій людині. Як проходить політ на літаку, та що потрібно знати перед початком подібної подорожі?

Особливості проведення польоту на літаку Socata TB-20

Все починається в вибору оптимального часу, в якому вам необхідно буде під’їхати до аеродрому. Там вас вже чекатиме інструктор. Він розповість не тільки про особливості літака, а й проведе інструктаж, який стосується правил поведінки на борту та загальної техніки безпеки. Під час польоту безпосередньо в літаку може знаходитися до 4 пасажирів окрім власно пілота.

Після проведення усіх підготовчих робіт час підніматися в небо. Максимальна висота, на яку може піднятися модель Socata TB-20, становить 2 км. Цього цілком достатньо для того, щоб помилуватися краєвидом та відчути усю гаму емоцій, яка виникає під час польоту.

Чи безпечно літати на літаку

Безпека під час польоту обумовлена ​​високою кваліфікацією пілота, його величезним досвідом та безпосередньою справністю літака. Все літальні апарати проходять систематичне обслуговування. Це виключає ймовірність виникнення позаштатних ситуацій в повітрі. Всі пілоти, що працюють в даній компанії, мають діючу ліцензію, яка виступає гарантією професіоналізму, а також проходять планові медичні комісії. Будь-який літак, представлений в автопарку, має актуальну льотну придатність.

Але будь-який пасажир повинен також брати до уваги той факт, що подібні польоти відносяться до категорії екстремальних видів активного відпочинку. Тому вони вимагають суворого дотримання інструкцій.

До оглядових польотів, які не передбачають проведення екстремальних трюків, допускаються діти, віком від 7 років, при цьому обов’язковий супровід хоча б одного з батьків. Брати дітей на руки категорично забороняється. Це обумовлено тим, що кожен пасажир повинен зайняти відведене для нього місце, пристебнутися ременями та одягнути навушники. Якщо мова йде про одиночний політ, то в ньому можуть брати участь тільки діти від 16 років.