Експорт борошна з України до ЄС та основні правила

Чи сьогодні знайдеться хоча б одна держава, яка повністю забезпечує себе без зовнішньої торгівлі. Економічні зв’язки з іншими країнами дозволяють купувати рідкісні товари та знижувати ціну у найпоширеніших.

Борошно назвати рідкісним важко, але його виробництво — технічно складний процес, що складається з багатьох стадій. Закупівля борошна в інших країнах — звичайна практика, і експорт борошна з України до єс досі здається вкрай перспективним.

Трохи про галузь

Великі виробники та великі експортери — найчастіше дві великі різниці. Багато компаній безпосередньо не займаються постачанням свого товару за кордон. Інші не мають достатніх виробничих потужностей. Зрештою, підприємств повного циклу, що проходять шлях від видобутку сировини до реалізації готового товару, не так уже й багато.

На українському ринку можна виділити кількох великих експортерів, що спеціалізуються на борошні та зерні. Найбільший із них — Укрпромінвест-АГРО, фірма, яка виробляє сільськогосподарську продукцію. Основний фокус вона робить на пшениці, кукурудзі, сої, соняшнику, молоці з м’ясом, цукром. Виробнича база власна розташована у Вінницькій області. Заводи з переробки сировини також свої.

Переваги фірми

Чому варто обрати Укрпромінвест-АГРО? «Лідер ринку» — це не порожні слова. Компанія лідирує в експорті сільгосппродукції по всій Україні. Що це означає на практиці? Величезні виробничі потужності та неймовірну ефективність.

Укрпромінвест-АГРО вирощує пшеницю для муки на власних полях, переробляє на власних заводах. Це дозволяє контролювати якість всіх етапах виробництва. Щоб борошно вийшло по-справжньому хорошим, Укрпромінвест-АГРО приділяє багато уваги добривам, плануванню сільськогосподарського обороту, сільгосптехніці. Збираючи пшеницю, фірма відправляє на заводи лише добрі рослини – без гнили, хвороб, ушкоджень. На самому заводі молиться борошно різної фракції, ділиться на сорти, пакується. Все щоб споживач отримав якісний готовий продукт.

Європейські компанії зараз стурбовані питаннями етики та екології. Зниження шкідливих викидів та етична поведінка робить закордонних партнерів більш привабливим для них. Саме тому так охоче співпрацюють з Укрпромінвест-АГРО: компанія виробляє борошно із турботою про природу та людей, відповідно до європейських стандартів якості та етичних норм. Тільки ціна цього борошна українська.