Honda Accord Hybrid 2020: переваги та опис

У той час як керованість звичайного Accord бездоганна, Honda Accord Hybrid 2020 працює досить добре. Екологічно чисті шини й вага — єдине, що заважає йому бути таким бездоганним, як традиційний Accord.

В іншому випадку чекайте, що Accord Hybrid почуватиметься керованим під час проходження поворотів. Помітного крену кузова немає, а зібраність автомобіля напевно повинна вселяти водієві впевненість.

Налаштування клімат-контролю прості у використанні

Клімат-контроль це те, що Хонда робить правильно. Система Accord Hybrid має безліч фізичних елементів управління, які добре відзначені для зручності використання. Хонда навіть додала невеликий штрих до ручки регулятора температури; світло стане яскравішим до синього або червоного, коли ви зміните температуру на холодну або теплу (відповідно). Багато конкурентів покладаються на цифрове управління, яке збиває з пантелику і може відволікати під час водіння.

Зовнішня видимість велика

Огляд спереду, ззаду і з боків Honda Accord Hybrid 2020 абсолютно широкий. Тонкі стійки даху та продумано розташовані вікна забезпечують досить широкий огляд у три чверті. І, звичайно ж, вигляд спереду настільки великий, як ви могли б бажати. Сліпі зони мінімальні, але система моніторингу сліпих зон допоможе вам, якщо ви відчуєте, що вона вам потрібна. Камера заднього виду дійсно повинна допомогти вам за будь-яких зовнішніх обставин. І це тільки те, що вам потрібно для в’їзду або виїзду з вузьких місць для паркування.

Сучасний інтер’єр

Accord Hybrid https://honda.ua/avto/, як і його бензиновий аналог, має напрочуд висококласний сучасний інтер’єр. Немає жодних сумнівів у тому, що використовувані матеріали високої якості, а все, чого ви торкаєтеся, приємне на дотик. Все зібрано добре, так що ви навряд чи знайдете щілини в панелях або почуєте дивні гуркіти та перекочування під час руху.

LATCH надзвичайно простий у використанні

Як багато батьків вже знають, LATCH може бути незручно використовувати, якщо анкери закопані в сидіння. Встановлення та зняття дитячих крісел має бути легким, вірно? Хонда так думає. Ось чому ця система LATCH має анкери, які розташовані під клапанами з маркуванням, які не втоплені в подушках сидінь. Крім того, оскільки заднє сидіння таке ж просторе, у вас не буде проблем із встановленням автомобільних сидінь. Вам просто доведеться трохи нахилитися, коли ви сідаєте та висаджуєте дітей, тому що лінія даху має нахил вниз.

Інтеграція програм для смартфонів зручна для користувача

Інтеграція додатків для смартфонів через Apple CarPlay та Android Auto входить до стандартної комплектації Honda Accord Hybrid 2020 року та проста у використанні. Вони вже інтегровані в інформаційно-розважальну систему, а навігація та музика відображатимуться на окремих екранах, якщо у вас є проекційний дисплей. Ви також можете з’єднати його з Bluetooth для швидкого доступу, поки ви в дорозі.