Як правильно обирати консольні вивіски та поняття про них

Детально розглянемо що таке консольна вивіска, де вона використовується, які має переваги та недоліки.

А замовити вивіску для вашого магазину, ми рекомендуємо в компанії Прінт Факторі. Це український виробник, який працює понад 20 років на рекламному ринку України та зарекомендував себе як надійний виробник рекламних вивісок будь яких типів та будь якої складності. За посиланням можна отримати консультацію від спеціалістів компанії https://printfactory.com.ua/izgotovlenie-vyvesok/vyveski-na-magazinakh/

Сама консоль — це досить проста конструкція, що складається з коробки або плоских деталей. Вона може мати підсвічування, або не мати такого. Але консоль завжди кріпиться строго перпендикулярно до фасаду будівлі, щоб на вузьких вулицях і місцях з поганим оглядом її змогли помітити покупці. Багато фірм користуються таким популярним способом розповісти себе світу десятиліттями.

Часто назву фірми на рекламній консолі вказують з двох сторін. Так люди, що йдуть по провулку в той чи інший бік, бачать, що в цьому будинку розташована друкарня або магазин квітів.
Рекламна консоль стає гарним маркетинговим ходом навіть на широких проспектах. Якщо на ній продубльована інформація з основної вивіски, вона краще запам’ятовується потенційними клієнтами, виділяючи компанію з безлічі інших в окремо взятому районі.

Чи завжди можливе розміщення консолі?

У деяких випадках законодавці забороняють такі вивіски у певних місцях. Щоб дізнатися про заборону, варто отримати розгорнуту консультацію у спеціалістів.

Як вибрати консольну вивіску?

Панель на кронштейнах вибирається згідно з перевагами власника компанії, а також виходячи з потреб простору, біля якого вона буде встановлена.

Якщо поруч із ганком фірми мало світла, то краще підібрати варіант із підсвічуванням. Коли можливе використання звичайної консолі, варто звернути увагу на вироби з кованими елементами. Добре привертають увагу і правильно підібрані колірні варіації. Безпрограшним вважаються такі поєднання кольорів: білий і червоний, рожевий і білий, бежевий і золотисто-коричневий. Маючи інші переваги, замовник завжди може обговорити їх із нашими фахівцями, які знають, як зробити рекламу дієвою та ефективною.

Атлантик виготовляє рекламні консолі на потужних кронштейнах і кріпленнях, здатних витримати сильні пориви вітру. Наші вироби не бояться погодних негараздів, вологи та морозів. І завжди зможуть радувати вас і ваших клієнтів приємним блиском та солідним зовнішнім виглядом.