Як правильно встановити складні ворота та рекомендації

Різновидів гаражних воріт сьогодні дуже багато. Але особливо популярними є складні конструкції, які мають багато переваг у порівнянні зі звичайними.

Щоб встановити складні ворота замовити які можливо на сайті або в спеціалізованій точці продажу, треба знати їх розмір. Основною перевагою є те, що вони не займають місто в відчиненому стані.

Щоб уявити принцип їх роботи, слід згадати двері тролейбусу. Саме вони є зменшеним різновидом складних воріт. У складі такої конструкції присутні дві або більша кількість секцій, які можуть представляти собою панель з решіткою, штахетник або ж ламелі жалюзі, сталь оцинкованого типу. Створити індивідуальний дизайн можливо завдяки матеріалу виготовлення. З’єднуються стулки за допомогою петель. У складеному вигляді вони схожі на зигзаги. Вони своє призначення виправдовують при будь-яких погодних умов, а також не провисають. Серед переваг визначають:

  1. Можливість експлуатувати тривалий час. Конструкція, яка є простою і доволі надійною, може працювати тривалий час без будь-яких проблем.
  2. Технологічні особливості. Головна маса лягає на стіни, а не поширюється на перекриття. При необхідності є можливість встановлення силового механізму.
  3. Зручність користування. Відкривати в ручному режимі можливо навіть габаритні конструкції.
  4. Компактність.

Стулки складних воріт можуть бути встановлені у горизонтальному або у вертикальному направленні, в залежності від особливостей конструкції. Вертикальний тип може мати різні автоматичні приводи для закриття: верхній або нижній, безрейковий.

Складнощі у процесі встановлення системи безпеки є головним недоліком. Можливо використовувати замки певного типу. Під панелями при частому використанні можуть з’являтися щільності.

У ситуації, коли гараж був тільки зроблений, у районі стін отвір ще нічим не був укріплений. Тому слід взяти швелер, який по довжині буде складати значення, рівне висоті прорізу. Винятком є лише товщина балка для ролика. Лапа з металу приварюється до нижнього краю швелера. Анкерами слід прикріпити швелер до стіни та до нижнього краю отвору. На стовпи слід укласти та приварити поперечну балку, куди куточок для ролика буде приварюватися. Болтами слід прикріпити верхню частину балки.

На кількість панелей впливає розмір конструкції. Перед купівлею рекомендовано зробити схему всіх складових, які потрібні. При наявності калітки слід це брати в розрахунок.