Яке рішення виніс суд по приватному підприємцю Говорову Павлу

Восени 2029 році Хмельницький окружний адміністративний суд взяв до розгляду адміністративну справу Говорова Павла Володимировича.

Зокрема в ньому мова йде про провадження на суму майже 24 000 гривен. В рамках даного огляду ми розглянемо основні особливості даної справи як безпосередньо з юридичного боку, так й обивательського. Представлена ​​інформація в однаковій мірі актуальна як для фігурантів справи, так й тих, хто в силу суб’єктивних причин стежив за ним.

Характерні особливості справи

Суть даного судового розгляду полягає в тому, що говоров приватний виконавець подав відповідну заяву до виконавчого округ Київської області, в рамках якої йдеться про намір закриття відкритого на неї раніше адміністративного розгляду. Воно пов’язане з тим, що Говоров зобов’язаний виплатити заборгованість, однак сам фактом її установки не є законним, оскільки даний приватний підприємець не має до зазначеного вище округу нічого спільного, оскільки за фактом в офіційній документації вказані інші контактні дані.

Позивач був повідомлений про місце та час проведення останнього судового засідання, але з певних обставин він не був на ньому присутній. В рамках прикладених до судового розгляду документах суд визнав задовольнити прохання повною мірою.

Характерні особливості даного судового процесу

Суд звертає увагу на те, що в оскаржуваній постанові, в якій йде мова про безпосереднє відкриття виконавчого провадження відповіднім приватним виконавцем окрім однієї адреси також біло зазначено додаткову адресу. По факту це означає, що на момент відкриття відповідного виконавчого проводження відповідачу була відома фактична адреса, на якій боржник був зареєстрований.

Також в межах судового процесу було встановлено той факт, що в матеріалах, які були долучені до справа є копія конверту, за яким відповідач направляв виконавчі документи до фактичної адреси.

Сукупність все фактів, які були встановлені в рамках даного судового розгляду говорить про те, що поставну приватного виконавця в межах виконавчого округу столиці Говорова Павла Володимировича потрібно визнати протиправною, що передбачає її скасування. Якщо вас зацікавила дана справа і ви хочете ознайомитися з офіційною документацією, в мережі ви легко знайдете повне рішення суду. Його можна використовувати для детального вивчення даного розгляду, що актуально для журналістів на юристів зокрема.