Масляний фільтр Форд: вимоги та критерії вибору

Автомобілі бренду Ford популярні, і питання запчастин для них коштує досить гостро. Неякісних деталей багато, і після ремонту машина гірше поводиться.

Більше того, служить вона теж менша, а це критично важливий момент. Найкраща якість, звичайно, в оригінальних компонентів, але вони дорогі, та й дістати їх складно. Чи ні?

Докладніше про магазин

Вже за назвою інтернет-магазину зрозуміло, на чому він спеціалізується. Ford продає запчастини та технічні рідини для всіх моделей однойменного автомобіля. Тут можна замовити фільтр на https://www.ford.org.ua/ua/product/filtr-maslyaniy_1/, купити свічки, датчики. Запчастини замовляються за кордоном – у Німеччині, Польщі, Литві – і оперативно доставляються на територію України.

Ford перетворює твердження, що оригінальні запчастини дорогі та невигідні, на міф. Магазин продає деталі дуже дешево – в іншому місці настільки низьких цін не знайти. Чому оригінали дешеві?

Інтернет-магазин співпрацює з автоконцерном безпосередньо, а прибуток добирає за рахунок кількості товарів. Потік бажаючих замовити дешеві оригінальні запчастини стає ширше, і це дозволяє сайту утримувати низькі ціни.

Є вбудований пошук за ВІН-кодом. Це найнадійніший спосіб шукати запчастини: деталь точно підійде для моделі автомобіля. Підбір стає набагато простіше, адже не треба перебирати сотні варіантів у пошуках відповідної пропозиції: ідеальні варіанти знаходяться одразу. Хоча асортимент широкий, загубитися в ньому через зручний пошук складно.

На складі будуть деталі для іномарок від 2000 року випуску. Якщо машина старша, можна замовити деталі, їх привезуть спеціально для вас.

Умови

Ford продає запчастини оптом та в роздріб. Варіантів оплати кілька. Оскільки діє доставка (здійснює її Нова Пошта), можлива оплата післяплатою після отримання. Є повна передоплата за реквізитами рахунку. При самовивезенні (Київ) діє оплата готівкою. Цікава пропозиція для власників картки ПриватБанку: розбивка суми замовлення на три платежі.

На всі деталі діє гарантія, умови аналогічні гарантії від виробника. Встановлення запчастин можливе лише на офіційній станції Форда. Для отримання гарантії документи про процедуру заміни слід зберегти.

Можливе повернення. Якщо товар не використовувався, товарний вигляд та споживчі властивості в порядку, ярлики та пломби на місці, а покупку можна підтвердити чеком, Ford обміняє товар належної якості на аналог протягом 14 днів з дати покупки. Поверненню не всі позиції, будьте уважні.
Умови повернення бракованого товару є стандартними.