Металеві опори для столів: як правильно обрати

Жоден будинок не зможе обійтися без меблів. Стіл — це один з основних та необхідних елементів кімнати.

Вони бувають різної форми, розмірів та кольорів. Саме завдяки цьому добре вписуються в будь-який інтер’єр.

Критерії вибору металевих опор для столів

При підборі столів необхідно враховувати деякі аспекти. По-перше — це їх місце розташування. Від цього залежить, який у нього буде дизайн, колір, розмір. По-друге, потрібно звернути увагу на мету використання. Для великих помешкань зазвичай обирають об’ємні столи. Власники кафе та ресторанів надають перевагу невеликим розмірам. Це зручно для розташування гостей.

Важливо попередньо правильно підібрати основу столу з металу, ціна якої залежить від розміру та дизайну. При постійному використанні вона втрачає свій естетичний вигляд. Особливо в кафе та ресторанах через часте використання можуть частини столу затиратися, з’являються подряпини або тріщини. Щоб цьому запобігти, важливо завчасно підібрати якісний матеріал. Опори для столів (Київ) доступні в різноманітних варіантах. Для столів в місцях громадського харчування краще підійдуть металеві ніжки. Постійний потік людей, перестановка меблів — все це може завдати шкоди звичайним дерев’яним опорам. Металеві ж ніжки, навпаки, не затиратимуться та матимуть гарний вигляд. Їх вважають найстійкішими до зовнішніх впливів.

Виготовляють металеві ніжки з таких сплавів:

  • чавуну;
  • сталі;
  • хрому.

Саме ці матеріали довговічні у своєму використанні.

Переваги опор для столів в Києві

Від великого навантаження з часом будь-який матеріал псується, втрачає свою надійність. Популярним серед покупців столів став варіант з металевою основою та ніжками. Зносостійкість такого матеріалу зробила свій попит на продукцію. Сучасний дизайн в поєднанні з надійністю приваблює постійно покупців.

Металеві опори для столів зовні покривають спеціальним захисним шаром, який не стирається після миття. Безпечно використовувати хімію на таких поверхнях. Колір з часом не змінюється. Від впливу температури та вологи не з’являється іржа чи тріщини. Покривати металеву опору можуть фарбою різних кольорів. Це дозволяє підібрати необхідний відтінок до дизайну кімнати. Сама металева опора не дряпатиме підлогу. Знизу, за бажанням, кріпляться спеціальні силіконові або пластикові заглушки.

Форма ніжок та основи може бути різною. Дизайн замовник підбирає самостійно. Зі склом чи деревом поєднують металеві опори для столів. Часто надають перевагу саме прозорому верху. Металеві ніжки завдають свого особливого стилю. Дизайнерські елементи гарно прикрашають всю конструкцію.