Нашийники для собаки: різновиди та як обирати

Собаки та кішки сильно страждають від укусів бліх та інших комах. Уникнути цього не вдається практично нікому, особливо якщо тварини часто гуляють, спілкуються з іншими вихованцями.

Власникам необхідно постійно стежити за станом своїх підопічних, вдаватися до заходів, що оберігають від поширення бліх. Для цього пропонується замовити ошейники на https://101dalmatin.ua, які убезпечать від нашестя комах.

Особливості пропозиції

Інтернет-магазин для домашніх тварин «101dalmatin» пропонує широку палітру товарів, починаючи від різноманітних продуктів харчування до аксесуарів. Серед них виділяються нашийники від бліх, що дозволяють позбавити тварин від розселення комах, їх укусів і неприємних явищ у вигляді розчісування ділянок шкіри, ран.

При виборі потрібно враховувати породу тварин, їх розміри та вагу, спосіб життя. Також варто визначитися з типом дії – нашийники відлякуватимуть комах, або вбиватимуть їх. Виходячи з усіх цих параметрів, на сайті інтернет-магазину можна підібрати такі види аксесуарів:

Нашийники хімічного типу, які містять спеціальні речовини для відлякування або знищення комах. Вони можуть впливати на бліх, кліщів, проте не варто забувати, що препарати також діють на кішок та собак, зрідка можуть викликати алергічну реакцію. Потрібно враховувати властивості організму свійських тварин.

Натуральні варіанти нашийників, які містять органічні речовини природного походження. Їхня дія не настільки радикальна, проте вони повністю безпечні для домашніх тварин та людей.

Ультразвукові варіанти розраховані на відлякування комах, впливаючи на них певною довжиною хвилі.

Комбіновані типи, де містяться хімічні та природні препарати, можуть виконувати функції відлякування та знищення комах.

Для вибору варто зайти на сторінку товару, де є фотографія нашийника і докладно описані можливості способу дії.

Переваги

Товар, що продається через магазин, має всі необхідні дозволи та сертифікати для їх використання при захисті кішок та собак, вони перевірені провідними ветеринарами та лабораторіями, рекомендовані для продажу без обмежень.

Якість відмінна, рівень впливу високий, при цьому вони безпечні для тварин і людей. Консультанти докладно пояснять усі особливості виробів і дадуть рекомендації для конкретного застосування. Доставка можлива до всіх населених пунктів України, оплата приймається з банківських карток.