Навіщо та чому в Україні відкрився перший мобільний спортивний банк «Спортбанк»

В Україні з’явилася нова мобільна організація без відділень – Спортбанк. Вона позиціонується як банк спортсменам і людям, які ведуть активне життя.

Ми обговорили з власником банку Микитою Ізмайловою розвиток, старт, інвестиції та незвичайні цінні папери.

Що трапилося?

Почав працювати інший банк без відділень «Спортбанку». Банківський партнер компанії є ОКСІ банком. Здійснює обслуговування та випуск MasterCard карток. Завантажити програму вже можна в Google Play або App Store, оформити замовлення картки. Функція банку Cashback до 10 для всіх спортивних товарів та послуг.

Хто заснував?

Спортбанк є кооперативним проектом інформаційних та технологічних організацій, а також N1. Пуск розпочав Денис Сапаркін та Ник Измайлов.

Компанія створює роздрібні банківські установи, кредитні заклади, платіжні рішення, лояльність-програми та CRM-системи. Компанія здійснює весь процес створення продукту – від аналітичних та технічних документів до ПЗ та інтеграції з проектними системами, також займається розробкою та дизайном додатків та рекламою, просуванням, операційною підтримкою всіх процесів

Компанія N1 є інвестором та керуючою компанією для 8 різних проектів – виробника здорових товарів, коаліційної програми, низки фінансів, мережі веб-магазинів, а зараз і Мобільного банку.

Чому спортсмени?

«За роки роботи я придбав експертне дослідження щодо клієнтів, зацікавлених у спорті та здоровому способі життя. Я добре знаю їх бажання, мотивації та необхідності, тому можу без вагань повідомити, що нам є що запропонувати нашій аудиторії» — говорить Микита Ізмайлов.

Організація планує об’єднати товариства «Спортбанку» навколо фінансового забезпечення професійним спортсменам, їх шанувальникам, фанатам спорту, а також людям, які тільки збираються стати ними.

«На Україні дуже багато марафонців та марафонів, кожен ходить до спортивної зали, набуває спортивних снарядів та одягу, одягає їх на свята. Ми не обмежені ЦА, інтенсивно розвиваємося в Україні любов до активного способу життя. У цьому ми бачимо свою мету, – каже Ізмаїлов.

Вкладення та розвиток

Спортбанк презентували за підсумками 18 місяців з дня появи думок: обговорення та підготовка займали понад 6 місяців, розробку та організаційну частину – рік. Програми на телефоні поки що у бета-тесті, але банк вже має перших клієнтів і вже приймає звернення.

Початкові інвестиції у розмірі $1 млн. – особисті кошти Ізмайлова. Найближчим часом він має намір залучити партнерів, щоб масштабувати проект.