Обираємо найкращі художні книги в Україні

Сьогодні полиці книжкових магазинів заповнені найрізноманітнішими творами, починаючи навчальними книгами і завершуючи вигаданими історіями.

Особливим попитом в інтернет-магазині книг СЕНС, користується художня література, написана відомими класиками минулих часів. Щоб заощадити Ваш час, пропонуємо ознайомитися зі списком світових художніх книг, які можна подивитися в книжковий магазин Київ.

«1984»

Антиутопія «1984» — книга Джорджа Оруелла, орієнтована на читача, який готовий думати, розширювати власний кругозір, що має прагнення в понятті функціонування соціуму. Автор змінив місцями дві цифри, які вказують на рік написання книги (1948). Саме так і з’явилася її назва.

На сторінках читач стикається з тоталітарним режимом кількох країн і дозволяє читачеві подумати, що буде, якщо людина буде обмежувати себе лише кількома словами, не буде відчувати любові, а рід буде продовжуватися за природними інстинктами.

«Автостопом по Галактиці»

Книга написана в 1979 році Дугласом Адамсом. Головні герої допоможуть читачеві відповісти на багато питань, зануритися у смак дивної їжі. Спочатку книга виступала в якості сценарію для радіопостановки, але з часом був знятий художній фільм, а сценарій перетворився на кілька романів.

«Великий Гетсбі»

Роман був випущений в 1925 році з-під пера Скотта Фіцджеральда. Книга описує події 20 року XX століття, коли американська економіка процвітала і росла. Однак не варто забувати, що ця епоха «сухого» закону, де багато бухгалтерів нажили собі цілий статок.

Незважаючи на те, що автор захоплюється багатіями, він підкреслює кризу моралі того часу, змушує задуматися про користь необмеженого матеріалізму.

«Гордість і упередження»

Любовний роман вийшов у світ в 1813 році. Книгу написала Джейн Остін. Спочатку книзі було відмовлено у пресі. Але через 15 років твір було опубліковано і підкорил серця багатьох читачів. Книга оповідає про історію кохання жінки, наповненої гордістю, силою і користю. Автор особливу увагу приділяє жіночої свободи, її незалежності, відмовляючись від колишніх підвалин і стереотипів.

«Грозовий перевал»

Книга була випущена в 1847 році Емілією Бронте. Роман підкорив серця читачів ретельно спланованим сюжетом, приділяючи особливу увагу життю сільських жителів, їх вмінню об’єднувати романтику і переживання.

У романі розповідається про пристрасть молодих людей, які стикаються зі складними відносинами. На сторінках присутна не тільки любов, а й образи, ненависть, жорстокість, розчарування і засмучення.