Особливості роботи в таксі та переваги

Багато хто вважає роботу в таксі недостатньо перспективною та прибутковою. У народній свідомості таксисти ближчі один до вантажників, ніж до топ-менеджерів.

Насправді це не так. Особливо якщо йдеться про роботу на великому агрегаторі. В Україні один із найвідоміших – Болт. І у Рівному він шукає нових водіїв. Легко натрапити на оголошення «робота Болт Рівне».

Про вакансію

Агрегатор запрошує водіїв легкових автомобілів. Потрібні права категорії B, стаж роботи водія від трьох тіл, смартфон для встановлення фірмової програми. Досвід таксі не потрібний — агрегатор навчить вас сам. Потрібно підтримувати чистоту в салоні та охайно виглядати.

Максимальний дохід за місяць – 25 000 гривень. Існують різні графіки роботи. Майбутній співробітник вибирає роботу вдень або вночі, кількість вихідних та робочих годин на добу. Тому формується заробіток.

Переваги

Виплата коштів здійснюється щоденно. Відсутня потреба економити кошти до зарплати.
Агрегатор бере дуже низьку комісію – лише 12%. Решту дістається вам.

Немає власного автомобіля? Компанія підбере найзручніший. Ви працюватимете лише на ньому, а згодом за бажання зможете його викупити. На день на такому транспорті можна проїжджати до 30 кілометрів.

Замовлення надходять стабільно, від сезонності не залежать. При дванадцятигодинному дні потік тридцять заявок забезпечений.

Ремонт автомобіля, його заміна у разі поломки та шиномонтаж безкоштовні. Сервісне обслуговування якісне – на партнерському СТО. Особливо приваблює змогу заощадити до 20% на паливі.
Жорсткий план відсутній. Натомість є бонуси за певну кількість замовлень.

Ви можете брендувати автомобіль — помістити на нього наклейку Болт-таксі. Це приносить пасивний дохід – по 12 тисяч гривень на місяць.

Є можливість кар’єрного зростання. Не доведеться залишатися таксистом усе життя.

Болт-таксі

Агрегатор працює на всій території України. Його офіси знаходяться у 20 різних містах, забезпечуючи надійне покриття. Водій завжди знайде потрібну кількість замовлень, а клієнт транспорт до необхідної точки.

Загалом у Болті працюють понад півтори тисячі водіїв. Власний автопарк агрегатора теж значний — на різних автобазах знаходиться більше 1200 автомобілів, всі застраховані. Це робить компанію найбільшою в Україні.

Техпідтримка для кожного водія працює цілодобово. Сервіс упирає на теплі відносини між членами команди та злагоджену роботу співробітників.