Особливості замовлення швабри для вбирання та поради

Вологе прибирання підлог у приміщенні є обов’язковим етапом якісного очищення. Саме вона дозволяє видалити наліт, сліди олії, жирів та інших субстанцій.

Ручне прибирання проводиться за допомогою швабри, потрібно правильно підібрати потрібний варіант.

Види

Якщо вибирається насадка на швабру, або сам інструмент, потрібно врахувати площу прибирання, типи поверхні, основні види забруднень. Виділяють кілька видів подібних пристроїв:

  1. Плоска швабра прямокутної форми з насадкою із фібри. Самі миючі тканини можуть змінюватися, для їх встановлення використовуються затискачі або липучка Велкро. Найкраще підходять для гладких поверхонь житлових приміщень.
  2. Круглі варіанти з довгими волокнами чи тонкими мотузками. Використовуються найчастіше для збирання великих площ із важкодоступними місцями. Насамперед це стосується кухонь, туалетів, ванних кімнат або громадських приміщень.
  3. Швабри з насадками із губки. Крім миття підлоги можуть застосовуватися для вологого прибирання стін та інших поверхонь.
  4. Швабри з функцією розпилення, де є резервуар для води або рідкого засобу, що чистить, пульверизатор. Такі пристрої можна використовувати для миття різних поверхонь, не лише підлоги.

Вибір

Розмір миючої частини, тип використовуваного матеріалу для набору рідини залежить від типу приміщення, що прибирається, і його площі. Найбільш універсальні варіанти – плоскі дощечки із затискачем, куди можна швидко встановлювати потрібний варіант робочої частини. Це може бути мікрофібра, тканина, губка, поролон.

Для сильних забруднень варто вибирати швабру, яка набирає багато рідини, її можна вичавлювати, щоб здійснити процес миття однієї поверхні кілька разів. Круглі швабри дозволяють отримати доступ до вузьких місць, прибрати їх якісно, ​​що неможливо з плоскими.

Довжина ручки повинна регулюватися, щоб підігнати під зростання людини та її спосіб збирання. Краще віддавати перевагу швабрам з віджиманням, коли не потрібно брати в руки мокру тканину або губку, докладати власних фізичних зусиль.

При покупці варто вивчити наявність насадок, можливість швидкої зміни, щоб підібрати варіант для конкретної поверхні або конфігурації приміщення. Швабра має бути легкою і одночасно міцною. Ручка повинна мати можливість міняти положення щодо миючої частини, щоб легко мити під меблями чи іншими громіздкими об’єктами.

Загалом при виборі варто керуватися комплексом параметрів, враховувати потреби людини, яка використовуватиме інструмент.