Переваги та особливості відпочинку у санаторію «Шахтар»

У наш час курорт Трускавець дуже популярний серед туристів. Сюди приїжджають люди, які бажають весело відпочити, отримавши якісні медичні послуги.

Сучасний санаторій Шахтар заслуговує вашої уваги. Цей заклад зарекомендував себе серед людей з найкращої сторони.

Особливості санаторію «Шахтар»

Тут працюють справжні професіонали своєї справи, які створюють для гостей найкращі умови для проживання. Ремонт у санаторії свіжий, він готовий прийняти до 400 гостей одночасно. Вас очікує якісне лікування, яке повністю відповідає усім вимогам.

Усього у цьому санаторії вісім поверхів, тому споруда виглядає дуже презентабельно. Вам запропоновано 230 номерів різних категорій, кожний з яких комфортабельний та затишний. Ви зможете обрати саме той варіант, який відповідає вашим основним потребам.

Доктора, що працюють у санаторії, кваліфіковані та відповідальні. Вони знають, як позбавити людину від різних видів захворювань. Схема лікування буде відповідати індивідуальним особливостям вашого організму, тому ви повернетеся додому з гарним самопочуттям.

Заклад відрізняється дуже зручним розташуванням. Ви доїдете сюди як на власному автомобілі, так і на громадському транспорті. До речі, поруч розташований бювет, що наповнений мінеральними водами. Вони позитивно впливають на організм, тому варто пити їх щодня. Дійти до цього місця можна усього лише за п’ятнадцять хвилин.

Які розваги запропоновані санаторієм «Шахтар»?

Вас очікує не тільки якісне лікування, але й цікавий дозвіл. Гостям не доведеться сидіть у чотирьох стінах апартаментів, тому що пропозицій дійсно багато. Наприклад, проведіть час у тренажерному залі або ж у бібліотеці. Обов’язково відвідайте салон краси, де працюють досвідчені спеціалісти. На території санаторію працює бар, де запропоновано багато страв та напоїв, що заслуговують вашої уваги. Також можна поплавати у басейні, який наповнений теплою водою.

Сюди можна приїхати навіть зі своєю дитиною. Малюкам запропонована кімната, де є усе, що потрібно для веселощів та розвитку. Вони подивляться мультики, позаймаються з відповідальними вихователями, знайдуть нових друзів. Такий дозвіл подарує максимум позитивних емоцій.

Варто звернути увагу на санаторій «Шахтар», адже це чудовий варіант для відпочинку. Вас очікує багато розваг, а також медичні послуги найвищого рівня якості. Додому ви повернетеся з ідеальним самопочуттям!