Переваги використання твердопаливного котла при опаленні будинку

Останніми роками твердопаливні котли набувають широкої популярності. Їх активно застосовують в якості теплогенератора в системах централізованого опалення приміщень та споруд.

Основною причиною такої тенденції є низька ціна енергоресурсу що використовується. Завдяки встановленню твердопаливного котла вдається значно знизити витрати на експлуатацію приміщення в холодний період року.

Високий рівень попиту породжує появу нових моделей наділених покращеними технічними показниками роботи. Відтак сучасний твердопаливний котел вже давно не схожий на образ звичайної «буржуйки». Новітні моделі з системами автоматичної подачі палива можуть похизуватися не тільки високим рівнем ККП, співставним з газовим обладнанням, а й значною тривалістю автономної роботи. Крім того, купити сучасний твердопаливний котел сьогодні досить просто навіть через мережу інтернет. Так, наприклад на сайті https://eccoterm.com.ua/klasichni-tverdopalivni-kotli представлена велика кількість моделей з доставкою по всій країні. Це дуже зручно. Адже для отримання свого замовлення не потрібно навіть виходити з власного будинку.

Встановлення твердопаливного котла в системі опалення допомагає не лише знизити затрати, а й значною мірою диверсифікувати енергоресурс, що використовується. Адже більшість моделей є доволі універсальними і невибагливими в якості палива. В твердопаливних теплогенераторах можна застосовувати дрова, вугілля, торф, щепу, солому і навіть деякі види побутових відходів. Широкий вибір енергоресурсу дозволяє зменшити залежність від конкретного виду. В залежності від ситуації на ринку можна перейти на той варіант, який буде більш доступний та дешевший.

Твердопаливні котли це доволі універсальне обладнання. Його можна встановлювати в якості як основного так і додаткового джерела. Монтаж можна проводити паралельно з газовим чи електричним обладнанням. Крім того деякі з моделей працюють не тільки на опалення, а й на нагрів води (виконують функцію водонагрівача). Для цього в корпусі котла встановлюється спеціальний трубчатий змійовик, занурений в теплоносій. Проходячи по ньому вода нагрівається до потрібно температури.

Оскільки твердопаливний котел містить в собі значну кількість теплоносія, його використання в системі опалення підвищує її теплоємність та інерційність. Завдяки цьому зменшуються температурні коливання. Експлуатація такої системи більш комфортна для користувача.