Переваги замовлення в Онігірі: швидка доставка, помірні ціни, найсмачніші страви, велике меню

Глобальний та відкритий світ надав можливість познайомитись з різними національними блюдами. Широкий вибір азійських, мексиканських, італійських страв заполонили ресторанні меню. На полицях магазинів можна знайти продукти для приготування екзотичної їжі.

Та чи варто витрачати на це зусилля? Доставка їжі до дому — комфортна та зручна послуга, що економить час, сили та нерви. На сайті Onigiri легко замовити суши найвищої якості. Переваги замовлення в Онігірі: швидка доставка; помірні ціни; найсмачніші страви; велике меню. Сети — це вигідна пропозиція, що поєднує онігірі та роли з різним наповненням. Це шанс отримати різноманітні страви, та насолодитись оригінальними смаками.

Суші: натуральна страва Суші є знаменитою японською закускою, і як інші страви цієї національної кухні, входить до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Загалом для кухні Японії характерне використання таких продуктів: риба; морепродукти; рис; овочі та водорості; соя; рисова та гречана локшина; боби.

Спосіб приготування вимагає збереження натурального смаку кожного продукту, мінімуму приправ та спецій, повної відсутності обробки, або її мінімального ступеню. Традиційні суші з’явились в результаті спроби зберігати рибу. Варений рис виконував роль консерванту.

При бродінні рису створювався оцет, що теж став винаходом для майбутнього приготування суші. Запровадили такий спосіб маринування риби в Китаї, і сам процес ферментації риби з рисом описував ієрогліф «суші», звідки й пішла назва сучасної страви. Використання готового рисового оцту набагато скоротило час приготування суші. Загалом, рецепт страви є незмінним, тільки додавались нові інгредієнти.

Використання сирої риби — це міф. Додають просолену, підкопчену чи приготовану рибу: лосось, тунець, вугор, макрель. Користь для здоров’я Суші є стравою, де кількісно переважає риба, а рис є додатковим інгредієнтом. Роли, Wok меню, нігірі, риба належать до дієтичного раціону. Морепродукти та сорти морської риби мають беззаперечну користь для людини завдяки вмісту наступних речовин: білок; омега 3 жирні кислоти; вітаміни D і B12; фосфор, кальцій, калій, залізо, цинк, йод.

Спосіб приготування допомагає зберегти максимум вітамінів та мікроелементів в продукті. Регулярне споживання страв з риби, овочів та рису є доброю профілактикою серцево-судинних захворювань, допомагає тримати артеріальний тиск у нормі. Здорове харчування з Онігірі — це просто та смачно.