Події та новості Харковщини в одному місці

У Харкові життя продовжується, керівництво дбає про своїх громадян та бажає кращого для мешканців. Окрім неспокійних подій, у Харкові ще є приємні новини, з ними познайомимося далі.

Останні новини

Як повідомляють новини Харків, місцеве самоврядування збирає інформацію щодо вимоги в дровах на зимовий період. Українська влада вирішила забезпечити українців безкоштовними дровами на осінньо-зимовий період. Право на таке обслуговування маюсь ті частини країни, які прилягають до місця проведення бойових дій. До цього списку відноситься і Харківська область.

Українці повинні повидомити своє керівництво у тому, що потребують дрова та в якій кількості. Місцева влада передає інформацію до у Харьківську ОВА, а та, в свою чергу, до керівницта України. Рішення, щодо виділення коштів виносять на засіданні Кабміну. В першу чергу фінансування виділяють для деокупованих населених пунктів. Тому, до 30 жовтня громадяни повинні заповнити заяву у місцевій владі та чекати на рішення від Кабінету міністрів.

Ще одні добрі новини Харківщини прийшли з Польші. Літературознавча спільнота висунула уродженца Харкова Сергія Жадана на найпрестижнішу світову награду. Сергій має багато досяджень у прозі, поезії та перекладах з інших мов. Тому його номінували на Нобелівську премію у літературному жанрі. Більшість людей вважає Жадана кращим сучасним українським письменником, виступаючим за інтереси своєї країни та його співвітчизників. Окрім творчости, він є активним волонтером, котрого полюбляють та постійно звертаються за допомогою.

Зміни торкнулись і виплат по безробіттю. Претендувати на цю категорію тепер мають право громадяни, які знаходяться на території бойових дій. Змінилося і правила мінімального стажу, тепер він становить 7 з 12 місяців. Продовжили і строк виплат, яких залежить від страхового стажу. Якщо стаж становить більш 30 років, то право на виплати збільшили до 360 календарних днів. Мінімальний стаж в 3 роки та менше, будут отримувати плату на протязі 180 календарних днів. Сума виплати залежить від середньої заробітної плати: найменше — пятьдесят відсотків від середньої ЗП, найбільше — 80%.

Становище на Харковщині вкрай важке, але харьковчани залишаються у дома, за них турбуються. Щоб постійно буди в курсі подій, потрібно відслежувати останні новини Харкова.