Послуги митного брокера УкрВіпСервіс

Що найскладніше у відправці товарів за кордон? Митниця. На проходження митниці йде багато сил і часу.

Недосвідчені підприємці забувають водні документи і не знають багатьох нюансів, через що вантаж зависає на кордоні. Час — гроші, і бізнесмени знають це як ніхто, так що таку ситуацію дуже важко пережити. Допоможе УкрВіпСервіс.

Послуги

УкрВіпСервіс — це митний брокер. Така організація виступає в якості посередника між людиною і митною службою, полегшуючи проходження контролю. Головна послуга — розмитнення товарів. З митним брокером процедура пройде максимально гладко.

Конкретний цінник назвати складно, адже вартість послуги залежить від багатьох факторів. На сайті в розділі калькулятор розмитнення знаходиться зручний інструмент, що дозволяє розрахувати попередню вартість. Точну УкрВіпСервіс повідомить, коли дізнається всі подробиці.

Друга за популярністю послуга — збір пакету документів. Саме з паперами для митниці найбільше метушні. Митний брокер допоможе зібрати і оформити всі потрібні дозволи та іншу документацію.
УкрВіпСервіс також проводить консультації для підприємців.

Подробиці роботи компанії

Компанії потрібні підстави для роботи. Знадобиться деяка інформація про вантаж.

Походження товару. Від цього залежать деякі митні процедури, адже правила скрізь різні.

Розмір партії і загальна вага вантажу. Впливають на розмір митних зборів.

Найменування продукції та її короткий опис. Товари різних категорій вимагають різного оформлення.

Наявні документи на партію. Вже при виробництві товарів потрібно оформити ряд паперів, які допоможуть пройти митний контроль.

Спеціальні дозволи. Деякі товари вимагають особливих дозволів. Без них перетнути кордон не вийде.

Переваги праці

УкрВіпСервіс — ліцензований митний брокер. Це досвідчена і надійна компанія, яка вирішить всі пов’язані з митницею проблеми. Фірма стежить за актуальним законодавством різних країн і діє у відповідності зі свіжими правками.

Митний брокер — це зведення митних ризиків до нуля. З неприємної процедури з невизначеним результатом розмитнення перетвориться в звичний перевалочний пункт.

Розцінки цілком доступні. Особливо якщо врахувати, що з завислим на кордоні вантажем підприємець втратив би набагато більше грошей.

УкрВіпСервіс — це уважність до деталей та індивідуальний підхід. Фірма враховує специфіку бізнесу і не ігнорує важливі дрібниці.