Про оформлення кредиту та декілька корисних порад

Складне фінансове становище? Терміново потрібні гроші, а знайомі відмовляються дати у борг?

Вихід лише один – взяти кредит на credit18.com.ua/kredyt-onlajn-na-kartu-srochno-i-bez-vidkazu-24-7-bez-dzvinkiv/. Але банки розглядають кандидатів довго та часто відмовляють. Чи можна взяти кредит швидко та без особливих зобов’язань?

Що таке терміновий кредит

Мікрокредит — короткострокова позика, яку беруть у мікрофінансовій організації (МФО). Він досить сильно відрізняється від банківського кредиту. МФО лояльніші до своїх клієнтів і не вимагають такої кількості документів. Кредити видають швидко, зазвичай, від заявки до схвалення проходить близько 20 хвилин. Страховка, поручителі, застави та інше не потрібні.

МФО видають гроші будь-якої миті. Якщо вам знадобилися фінанси посеред ночі, у вихідні, на свята — звертайтеся сміливо, вам не відмовлять. А Credit18 підкаже, які організації найнадійніші та найвигідніші.

Як його отримати

Взяти мікрокредит не просто легко – неймовірно легко. Потрібно дотриматися мінімум умов:

  • громадянство України;
  • повноліття (деякі МФО не видають кредити, якщо людина молодша за 21, але більшість відповідно до 18);
  • телефон;
  • банківська картка;
  • невеликий пакет документів.

Телефонний номер потрібен для зв’язку, картка для отримання грошей. Можна взяти і готівкою, але перекази на картку швидше та простіше. Документів потрібен мінімум: ідентифікаційний код і паспорт. Деякі МФО просять клієнтів уперше сфотографуватися з паспортом, щоб переконатися, що вони використовують ці дані і не намагаються взяти кредит на чуже ім’я.

Плюси швидкої позики

Мікрокредити – це неймовірно швидко. Жоден банк не схвалить кредит із такою швидкістю. У МФО звертаються, якщо гроші потрібні прямо терміново.

Для банків дуже важливою є кредитна історія. Прострочення за квартплатою, борги за аліментами змушують відмовляти: потенційний клієнт вважається ненадійним. А МФО не звертають на кредитну історію уваги. Люди зі зіпсованою історією можуть взяти мікрокредит без перешкод. Якщо ж ви примудрилися зіпсувати історію навіть у МФО, завжди можна звернутися до конкурентної організації.
Також банкам потрібне офіційне підтвердження прибутку. Потрібні довідки з роботи та багато чого ще. МФО приймають і тих, хто живе за рахунок здавання квартири, гри на біржі або напівлегального продажу овочів. Головне – фінансова спроможність.

Оббивати пороги не потрібно. Сучасні МФО діють через інтернет — жодної штовханини в офісах, жодних безглуздих поїздок. Ви отримуєте гроші, не залишаючи рідну квартиру.