Сервіс Proizd: переваги покупки квитків

Сьогодні практично все можна зробити онлайн. Через Інтернет люди купують речі, замовляють їжу, беруть участь у конференціях.

Сьогодні можна навіть придбати квитки на потяг. Залізничні квитки онлайн-хто міг подумати про подібне ще двадцять років тому?

Опис

Proizd-український сервіс продажу електронних квитків. Тут ви знайдете одноразові проїзні для поїздів і автобусів, а також свіже актуальне розклад. Користуватися сайтом легко, а інтерфейс доступний трьома мовами.

Фактично Proizd-це квиткова каса онлайн. Тут ви можете зробити ті ж дії, що і в звичайній квитковій касі. Купівля квитки і його повернення, вивчення розкладу та довідкової інформації, коротка консультація — все у вашому смартфоні.

На Proizd можна купити квитки на будь-який поїзд. Сервіс діє по всій території України. Не тільки великі Автовокзали, будь-які Залізничні станції приймають документи.

Основне завдання — економити час, нерви і сили пасажирів. Замість того щоб стояти в чергах до каси, ви сидите на зручному дивані або в салоні таксі і замовляєте квиток за хвилину. Ніякої супутньої нервування, тільки функціональність.

Покупка

Придбати квиток може будь-хто. Реєстрація на сайті не потрібна. Особистий кабінет є, але створюється автоматично і вашого контролю не вимагає. Якщо Історія операцій і повернення проїзних документів вас не цікавлять, без нього легко обійтися.

Щоб придбати електронний документ, заповніть форму заявки. Вона знаходиться на головній сторінці сайту в самому верху. Вкажіть пункти відправлення та призначення, щоб система змогла знайти відповідні поїзди, а також бажану дату. Занадто великий запас закладати не варто: бронь за місяць зробити не вийде, а ось зарезервувати місця за тиждень-два цілком реально.

Відкриється розклад поїздів. Ви побачите час відправлення та прибуття, доступні типи вагонів (зазвичай два), Кількість місць у них, а також попередню вартість квитка. Ви відразу можете оцінити доступні варіанти і підібрати найзручніший поїзд.

Визначилися? Вибирати. Відкриється схема вагона. За раз можна забронювати до чотирьох місць. Просто клікніть на здався привабливим квадратик.

Вкажіть контактні дані, а також прізвище з ім’ям. Вибирайте додаткові послуги, якщо потрібні. І переходьте до оплати. Для неї знадобиться банківська картка. Просто введіть її дані на сайт, це безпечно.

Після підтвердження оплати гроші спишуться з рахунку. За контактними даними прийде електронний квиток.