Що таке джорти и та їх основні різновиди

Коротка відповідь: джорти = джинси + шорти. Також відомі як «джинсові шорти» або «джинсові шорти».

Ага, це означає, що джорти — це джинси + шорти! Або, ну, джинсові шорти. Джинсові шорти. Незалежно від того, чи ви відрізали низ від пари звичайних джинсів або купили їх заздалегідь, джинсові шорти — це джорти.

Подобається посадка та відчуття джинсів та штанів Mom? У нас дійсно хороші новини. Ви можете отримати такий самий стиль без повної довжини, вибравши шорти Mom від Minnim. Компанія робить їх у кількох варіантах посадки, щоб ви могли мати саме той зовнішній вигляд та стиль, які ви хочете. Крім того, завдяки вибору тканин та кольорів у вас є варіанти, коли справа доходить до цих шортів, натхненних минулим.

Шорти Mom – це комфорт там, де це важливо, та додавання образу в стилі 90-х до вашого повсякденного вбрання. Класичні шорти Mom сидять прямо на талії, створюючи зручну та невимушену посадку. Незалежно від того, яка посадка вам найбільше подобається, ви завжди можете знайти ту, яка найкраще підходить саме для Вас.

Як виглядати модним у джинсових шортах?

Якщо ви не Джон Сіна, ваші джинсові шорти повинні закінчуватися вище за коліно.

Переконайтеся, що вони злегка звужуються, щоб вони не були широкими та розкльошені, що може надати вам далеко не ідеального силуету.

З’єднайте їх з красивою свіжою футболкою, поло або кнопку вниз. Чим більше ви одягаєте джинсові шорти, тим далі ви віддаляєтеся від їх небажаних модних наслідків.

Звичайно, вибір класної та добре пошитої пари джинсових шортів має велике значення для того, щоб виглядати так, ніби ви дійсно знаєте, що робите. І, на щастя, є кілька брендів, які не відразу затаврують вас як людину, яка застрягла в 90-х. Ось деякі з них:

Японські бренди вуличного одягу — безпрограшний варіант для штанів, які добре виділяються. Джинси Momotaro – одні з найдоступніших (принаймні для елітного японського деніму) як за ціною, так і за розміром.

Але Levi’s, як і раніше, залишається королем американських джинсових брендів. Їхні джинсові шорти 501 — це класична посадка, яка підходить майже всім, але їх облягаючі шорти 511 — теж відмінний вибір.

Якщо ви шукаєте темне забарвлення з сучасною посадкою, що облягає, Levis 412 — те, що вам потрібно. Вони також зроблені зі спандексу та ліоцелу, так що вони так само зручні, як і джинсові шорти.

Asos також пропонує пару чорних джинсових шортів. Вони попередньо випрані і злегка старі, щоб надати їм обжитого вигляду.