Що таке тактичний підсумок та його призначення

Будь-яке спорядження еволюціонує. Повною мірою це справедливо для військової амуніції. Гонка озброєнь була завжди, і логічно вважати, що перемагає армія з кращою екіпіровкою.

Таким чином солдатська сума еволюціонувала в сучасний підсумок. Сьогодні відбою від бажаючих купити тактичний підсумок, адже це дуже затребуване спорядження.

Поняття

Підсумок-невелика сумка жорсткої форми. Вона обов’язково забезпечена кришкою-клапаном-вміст закрито з усіх боків і надійно захищене від негоди. Підсумок спроектований так, щоб користуватися ним було максимально просто і зручно. Він легко застібається і розстібається, предмети витягуються швидко і не випадають назовні.

Підсумки зазвичай кріпляться до розвантажувального жилету або ремінно-плечової системи. Також їх навішують на бронежилет. Але взагалі носити цей елемент можна самими різними способами. Окремі підсумки кріпляться на стегно або плече. Найбільші приторачивают до велосипеда, мотоцикла, сідла. Деякі різновиди тримаються на прикладі.

Що розміщується всередині? Спочатку підсумок призначався виключно для боєприпасів. Більше того-строго для носіння патронів. Можливості сучасних виробів помітно ширше.

Призначення

Призначення підсумка залежить від його типу. Вироби бувають:

  1. Утилітарний. Універсальний підсумок, що дозволяє розмістити найрізноманітніші предмети.
  2. Медичний. Всередині знаходиться похідна аптечка. Внутрішній простір розділений на кілька відсіків для зручності зберігання ліків.
  3. Адміністративний. У таких підсумках носять важливі документи та інші подібні речі.
  4. Для магазинів. Форма повторює обриси магазину, тому витягувати його і перезаряджати зброю дуже зручно.
  5. Для гранат. Підсумок особливої міцності. Всередині розміщують не тільки ручні гранати — снаряди для гранатомета теж годяться.
  6. Для рації. Сумка для рації з захисним клапаном. Пристрій не випаде і завжди під рукою.

В першу чергу підсумками користуються військові. Також вони зустрічаються на цивільній службі, в основному в загонах спеціального призначення. Охоронні агентства теж користуються цим корисним спорядженням.

Несподівано широкого поширення набули підсумки серед цивільних. В першу чергу серед людей, яким довго доводиться носити купу речей — туристів, мисливців, рибалок. Але амуніція потрібна не тільки для серйозних справ. Пейнтбол, страйкбол, лазертаг, інші військово-спортивні та військово-рольові ігри без підсумків уявити собі складно.