Шини Fulda Kristall Control HP2: особливості, переваги, характеристики

Якщо у вас високопродуктивний легковий автомобіль, який використовується в міських умовах.

Зверніть увагу на зимові шини Fulda Kristall Control HP2. Вони поступили у продаж ще у 2016 році та розділяються на декілька типорозмірів: 195/50 R15 82H, 195/45 R16 84V, 205/50 R17 93V, 215/40 R17 87V, 245/45 R18 100V, 255/35 R19 та багато інших.

Модель характеризується гарною поведінкою на будь-якому дорожньому покритті, надійним гальмуванням та високими зчіпними характеристиками на мокрому, сухому, сніжному асфальті. Вона має стійкість до зносу, деформацій та механічним пошкодженням, високоякісна, довговічна, практична, міцна, надійна.

Щоб автомобіліст міг повністю покласти на покришки Fulda Kristall Control HP2, розробники використали різноманітні запатентовані інноваційні технології: Snow Catcher (забезпечує відмінну тягу та контроль на снігу), Aqua Flov (взаємопов’язана система канавок, що ловить сніг, потім його стискає, завдяки чому виріб щільно контактує з поверхнею, підвищується безпека під час руху).

Характеристики та переваги

Шини Fulda Kristall Control HP2 мають індекс навантаження до 975 кілограмів, швидкості – 240 км/г. Відрізняються справжньою німецькою якістю та доступні для українських автомобілістів. Гумова суміш містить полімерний склад, який відповідає за підвищення вмісту сілики. Завдяки цьому виріб менше важить, має знижений опір каченню, відрізняється максимальною економією палива.

До переваг відноситься наступне:

  • висока керованість незалежно від погодних умов;
  • максимально надійне зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям;
  • низький рівень шуму та вібрації;
  • тривалий термін служби та економічність.

Гума Fulda Kristall Control HP2 ідеально підходить для зимових доріг. Розробка виконувалася з урахуванням усіх дрібниць, особлива увага приділялася зовнішньому вигляду. Технологія 3D Bubble, яку також використовували розробники, забезпечила покришки тривимірним протекторним малюнком, який скорочує гальмовий шлях та підвищує маневреність на поворотах навіть на високій швидкості.

Нешипована зима

Гума Fulda розроблена спеціально для подолання будь-яких зимових перешкод. Вони показують максимальну ефективність навіть на засніженій дорозі. Завдяки спеціальним розробкам можуть застосовуватися на різноманітних трасах, при цьому їх керованість знаходиться на досить високу рівні. Ціна на даний виріб досить демократична та доступна кожному.

Зимові шини являються новим поколінням серії Kristall Control, яка вже тричі попадала у книгу рекордів Гіннеса. Вони здобули три перших місця стосовно найкоротшого гальмового шляху, виконання вісімки та найшвидшого проходження слалому. Виходячи з цього, стає зрозумілім, що компанія на цьому не зупиниться, у близькому майбутньому можна розраховувати на нові, ще більш досконалі моделі.