SVS-Service: переваги обслуговування автобусів та поради

Будь-яку машину потрібно обслуговувати та ремонтувати. Знайти сервіс, де займуться легковим автомобілем, не проблема – вони дуже поширені.

Але автотранспорт інших категорій — вантажівки, автобуси — потребує уваги техніків і механіків анітрохи не менше, навіть навпаки: значні навантаження зношують механізми, руйнівна сила несправної машини на дорозі підвищена через великі габарити та вагу, а на водія відповідальність за цілу групу пасажирів або вантаж. Підібрати організацію, де на таку машину очікують грамотні фахівці, може бути складніше, ніж для легковика. SVS-Service спеціалізуються саме на такій техніці. Особливо активно працюють з автобусами Богдан, а також із ЛАЗ, ПАЗ, Ікарус, вантажними та пасажирськими машинами Isuzu.

Переваги

Сервісний майданчик, куди можна пригнати машину, знаходиться у Києві. При цьому SVS-Service має довіру клієнтів з різних регіонів країни. Майданчик обладнаний професійним обладнанням, а також системою безпеки. Всі роботи виконуються на одній базі, це позбавляє зайвих тимчасових витрат. Залишати автотранспорт можна спокійно — він перебуватиме в належних умовах із захистом від проникнення сторонніх, угону чи вандалізму.

Компанія займається ремонтом пасажирського автотранспорту вже 20 з лишком років, тому напрацьовано масу досвіду, вивчено та враховано всі практичні та теоретичні тонкощі. Співробітники регулярно проходять підвищення кваліфікації, атестовані за своїми спеціальностями. Це справжні майстри. Запчастини використовуються оригінальні, що гарантує довгу службу та відсутність сюрпризів. Також на виконану роботу замовник отримує гарантію якості. Це вказується у контракті.

Ще одним плюсом є лояльність ціноутворення.

Що роблять?

Детально ви можете переглянути послуги з ремонту на https://svs-service.com.ua/ru/uslugi-ru/kapitalnyj-remont-dvigatelja-ru, також побачити список доступних до покупки запчастин. Виконується дрібний та капітальний ремонт, діагностика та техобслуговування.
Фахівці SVS-Service готові зробити широке коло робіт, які можуть знадобитися автобусу або вантажному автомобілю.

Вирішать проблеми з двигуном, трансмісією, ходовою системою, гальмами, керуванням, карданним валом, приводом. Відремонтують електроніку, проводку. Приведуть машину в порядок зсередини і зовні — вправлять пошкодження, пофарбують, ліквідують сліди корозії, замінять автобусі оббивку сидінь і підлогове килимове покриття, обладнають відповідно до вимог інклюзивного середовища для пасажирів з обмеженими можливостями.