Технологія друку брошур та їх основні переваги

Брошури давно зарекомендували себе як ефективний і доступний рекламний інструмент. Вони являють собою друковане видання мінімального обсягу, що містить короткий і ємний Опис компанії і її пропозицію для цільової аудиторії.

Можна замовити друк на https://kopibum.com/druk-broshur-katalohiv/, щоб отримати необхідну кількість якісної поліграфічної продукції за доступною ціною.

Виготовлення брошур

Вся процедура створення рекламних або інформаційних брошур ділиться на наступні етапи:

  1. Предпечатная підготовка має на увазі виготовлення макета, а також верстку. Саме на даному етапі необхідно виділити основну ідею брошури, визначитися з параметрами: форматом, орієнтацією і т. д.
  2. Далі визначається обсяг майбутньої брошури. Зрозуміло, даний фактор в першу чергу залежить від того, яка кількість інформації необхідно розмістити у виданні. Даний параметр в значній мірі впливає на вартість друку. Визначити оптимальну кількість смуг допоможуть співробітники друкарні.
  3. На наступному етапі вибирається відповідний спосіб друку. Якщо немає особливих вимог по візуальної складової, а тираж видання мінімальний (кілька сотень примірників), можна вдатися до цифрового друку. Якщо ж тираж досить великий, рекомендується скористатися офсетною технологією. Якщо планується друк брошур преміум класу, знадобиться застосувати більш складну технологію: шовкотрафаретний друк. Такий метод виготовлення дозволяє отримати видання високої якості з ефектною обкладинкою і приємною на дотик папером. Ламінування дозволяє підвищити зносостійкість брошур.
  4. Далі вибирається вид обкладинки і кількість смуг, з яких вона буде складатися.
  5. На наступному етапі відбувається безпосередньо друк брошур обраним способом.
  6. На етапі постдрукарської обробки проводяться всі додаткові заходи відповідно до складеного макетом: тиснення, вирубка, лакування і т.д. також на даному етапі здійснюється палітурка видання. Для цього застосовуються різні технології: шиття дротом, евроскоба, склеювання, кріплення на пружину.

Як замовити друк брошур

Замовлення друку брошур здійснюється за наступною схемою:

  1. Замовник дає готовий макет видання або замовляє послугу професійної розробки макета.
  2. Клієнт повідомляє всю необхідну для наповнення буклету інформацію, представляє фото.
  3. Замовник визначається зі способом друку і тиражем видання.
  4. Після узгодження всіх аспектів запускається друк брошур.