Види машинок для виконання перманентного макіяжу

Перманентний макіяж протягом тривалого часу залишається на піку популярності. Багато жінок, гідно оцінили його переваги і використовують собі на благо. Але щоб отримати якісну послугу, майстру необхідно користуватися хорошим пристроєм.

Перш ніж купити машинку на https://pixelpm.com.ua/aparaty-dlia-pm/, давайте розберемося у видах цього пристрою. Сучасна машинка для перманентного макіяжу має зовнішній вигляд ручки, в яку вставляється голка. Не варто плутати машинку для ПМ із пристосуванням для татуажу, оскільки вони мають значні відмінності.
Машинки для перманентного макіяжу бувають двох видів:

  • індукційна;
  • роторна.

Перший варіант – це застаріла модель, працювати з якої досить складно через вібрацію. Майстру необхідно мати великий досвід і вправність, щоб уникнути нанесення мікротравм клієнту. Надалі від них залишаються рубці або шрами.

Роторна машинка для ПМ зручна в експлуатації, має невелику вагу та розмір, нагадуючи ручку. При роботі рука майстра не так сильно втомлюється через ергономічність пристосування. Використання роторної машинки дає можливість виконання перманентного макіяжу у різній техніці.

Як правильно вибрати машинку для перманентного макіяжу

Щоб ПМ вийшов якісним та довговічним, необхідно грамотно підходити до вибору робочого інструменту. Найпоширенішими критеріями є:

  • потужність. Вона має бути досить високою, тому скорочується тимчасовий інтервал проведення процедури;
  • відсутність вібрації. Даний параметр дозволяє майстру виконувати роботу якісно, без виникнення мікротравм, що призводять надалі до рубців або шрамів;
  • безпека. Сучасне обладнання захищене від потрапляння всередину фарби, змішаної з кров’ю пацієнта у вигляді ковпачка-мембрани;
  • можливість виконувати роботу різними голками, так як різні техніки перманентного макіяжу виконуються за допомогою різних голок;
  • можливість налаштування проникнення голки в шкіру. Це допомагає майстру спокійно виконувати роботу не переживаючи про занадто глибоке або, навпаки, поверхневе введення голки;
  • різні режими швидкості. Це необхідно, оскільки МП різних ділянок особи виконується з різною швидкістю.

Машинка повинна мати компактні розміри та легку вагу, щоб не перевантажувати руку майстра під час роботи. Ергономічність дозволяє виконати макіяж більш якісно та швидко.