Хронічний простатит та бактеріальний: як допомогти

Чоловіки здебільшого стикаються з проблемами пов’язаними з простатою. Це запальний процес, що завдає безліч незручностей, він є болючим і може призвести до злоякісних утворень.

Щоб розібратися в способах лікування та застосовуваних препаратах, варто дізнатися більше на https://fertiprost.com.ua/.

Оцінка стану

Існує два варіанти захворювань: хронічний простатит та бактеріальний. Перший варіант зустрічається набагато частіше — у 95 хворих зі ста. До групи ризику потрапляють насамперед чоловіки зрілого віку, старших за 60 років. Однак хвороба може спіткати людину в квітучому віці від 20 до 40. Не можна думати, що у молодих не може виникати подібних проблем.

Препарат Фертіпрост допомагає впоратися із захворюванням. Для визначення ситуації на сайті, присвяченому даним лікам, пропонується пройти тест, де потрібно відповісти на низку питань, які оцінюються у певну кількість балів. Виходячи з набраних оцінок, дається попередній прогноз стану простати та рекомендації щодо подальших дій.

Головне в цих порадах – звернення до лікаря-уролога для проходження обстеження та отримання консультації про реальний стан справ. Використовувати оцінки сайту можна лише як рекомендацію, але не для остаточного діагнозу та самолікування.

Також до лікаря варто звертатися, якщо є такі симптоми:

  1. Часті сечовипускання, особливо у нічний час.
  2. Почуття печіння чи болю під час сечовипускання.
  3. Струменя під час випорожнення сечового міхура може бути слабкою, процес перериватися через опухання простати і перекриття сечовивідного каналу.
  4. Порушення потенції чи болю під час еякуляції.

Склад препарату

Фертипрост може знімати запалення, покращувати процес сечовипускання та знижувати болючі відчуття. Це досягається наявністю рослинних та інших складових:

  1. Екстракт з плодів пальми пилкоподібної стримує набрякання передміхурової залози, знижує запальний процес, звільняє сечовивідні шляхи та покращує процес сечовипускання.
  2. Наявність цинку дозволяє утримувати простату у нормальному стані, затримує розвиток пухлин.
  3. Кропива доповнює дію екстракту пальми, посилює ефект.

Для лікування можна приймати одну капсулу двічі на добу, щоб нормалізувати роботу передміхурової залози та позбутися хронічного простатиту. Прийом рекомендується проводити після консультації з лікарем.