Як обрати якісну горілку: на що звернути увагу та поради

Лікеро – горілчані вироби-це невід’ємна частина будь-якого застілля. Міцні напої закушують вишуканими стравами або ж різними салатами.

Компанія АБК Дніпро пропонує якісну горілку, яка не стане причиною поганого самопочуття. Як же підібрати напій для гостей і не помилитися?

Спирт

Для отримання такого напою на практиці використовується той спирт, який отриманий методом ректифікації. Він не буде зберігати запах і смак початкової сировини. Дивіться, наскільки хороший очищений спирт, щоб не отруїтися і не відчувати себе погано на ранок.

Хороша вода

Горілка повинна бути виготовлена тільки з води найвищого рівня якості. Перевірте, чи є інформація на етикетці про її походження. Не варто робити вибір на користь дистильованої рідини, оскільки такий напій буде позбавленим смаку і «порожнім». На лікеро-горілчаному заводі з води видалять різні домішки, приберуть шкідливі компоненти, тому горілка пшенична порадує своїми смаковими якостями.

Технологія приготування

До розливу в пляшки водно-спиртова суміш пройде крізь складні системи фільтрів. Першим буде шар кварцового піску. Після цього суміш пройде через батареї з активованим вугіллям. Додаткове очищення дорогоцінними металами і молоком доречна, якщо мова йде про продукцію преміум-сегмента.

Добавки натурального походження

Спиртне з етикеткою «особливий напій» готують відповідно до спеціальної технології. У ньому присутні не тільки етанол і вода, а й ароматні спирти. Вони отримані завдяки тому, що спиртові настої горіхів, ягід та інших продуктів пройшли повторну дистиляцію. Ви можете купити горілку з цікавим смаком і яскравим ароматом.

Ціна

Занадто дешевий спиртний напій повинен змусити вас насторожитися. Навряд чи така горілка буде якісною. До того ж, у випадку з надто дешевим продуктом ви ризикуєте зіткнутися з отруєнням, так що економити на напої для застілля точно не варто.

Бренд

Важливо, щоб він був надійним і перевіреним. Перевіряйте відгуки про компанію і знайомтеся з досвідом її роботи на відповідній ринку. Перевірені бренди готові гарантувати високий рівень якості продукції. Також варто дізнатися, який асортимент є в конкретній компанії, щоб зрозуміти, чи підходять вам відповідні пропозиції.

Дізнайтеся подробиці на сторінці про вибір горілки, щоб не зробити помилку. Тільки в такому випадку напій порадує смаком і не викличе сильного синдрому похмілля після веселого застілля!