Як користуватися контекстною рекламою

Контекстна реклама на сьогоднішній день є одним із інструментів для отримання великої кількості замовлень та залучення потенційних клієнтів.

І працює така у різних пошукових системах.

І оскільки зараз Google є лідером серед таких систем, для отримання найкращих результатів необхідно вибирати саме її. В цьому випадку Ви матимете справу з Google AdWords, тобто системою, де розміщується контекстна реклама, і на різних інтернет-ресурсах, що є її партнерами, так і вчасно з органічною видачею.

Перевагою саме цієї пошукової системи є те, що вона має досить велику партнерську мережу, що дозволяє охоплювати велику аудиторію. Тому що така контекстно-медійна мережа включає два мільйони різних сайтів або додатків, на яких будуть демонструватися ваші оголошення.

При цьому у вас є можливість вибрати певний тип таких оголошень, які зараз пропонує Google AdWords.

5 типів оголошень контекстної реклами

  1. Це текстове, яке є базовим варіантом такої реклами. Воно містить у собі заголовок, опис та посилання на продукцію чи послуги. Але тут є обмеження за кількістю слів і спецсимволів, та його плюс в тому, що воно досить просто налаштовується і змінюється.
  2. Також графічний, в якому використовується графіка. Для нього можна використовувати 7 форматів, у тому числі анімований. Обмеження у такого за формою та розміром. Але за допомогою нього можна наочно показувати рекламований продукт.
  3. Є й адаптивне, яке може підлаштовуватись під доступне рекламне місце, таким чином автоматично змінюючись.
  4. Ще один вид — це відеооголошення, яке рекламує продукт у відео, розміщеному або на окремому ресурсі, або в інших відео, що знаходяться на сайтах-партнерах.
  5. Можна вибрати і оголошення, де буде вказано лише номер телефону. Воно містить мінімум інформації про продавця, включаючи і сам номер телефону. Таке спрямоване на стимуляцію кількості дзвінків, оскільки для цього потрібно просто натиснути на номер.

Але налаштування такого інструменту — це досить складний процес, адже зробити це потрібно грамотно, щоб можна було отримати ефективні оголошення, які збільшують охоплення та кількість продажів. Тому краще віддати перевагу фахівцям, які розуміються на цій темі, щоб Ваш час та гроші не були витрачені даремно. Детальніше дізнавайтесь тут: https://ukr.site-ok.ua/poslugy/контекстна-реклама.

На сайті агентства інтернет-маркетингу «Site Ok» Ви знайдете величезну кількість різних інструментів для просування сайту в інтернеті. Їх перевагою є:

  • досвід роботи,
  • наявність сертифікатів Google,
  • прозорі умови співпраці.

Таким чином Ви можете бути впевнені у своєму виборі, про який точно не пожалкуєте.