Кілька цікавих моментів з історіі Сітроен

Андре Сітроєн закінчив Політехнічну школу в 1900 році за фахом інженер. Він заснував свою однойменну автомобільну компанію в 1919 році, вибравши логотип, натхненний подвійним шевроном косозубої шестірні, у розробці якого Сітроен брав активну участь.

Зрештою, ця конструкція «ялинки» була використана в задній осі його автомобілів, що стало однією з багатьох розробок, які допомогли зробити революцію в автомобільній промисловості. Вона також знайшла своє застосування на великих кораблях, включаючи «Титанік».

Інноваційний Traction Avant

У 1934 році компанія Citroën внесла свій найреволюційніший технічний внесок у розвиток галузі, випустивши Traction Avant, перший серійний передньопривідний автомобіль і один з перших автомобілів з кузовом типу «унімод». У ньому також використовувалася незалежна підвіска всіх чотирьох коліс, що ще більше зміцнило його репутацію як одного з найінноваційних автомобілів історії. Розробки, вперше застосовані на Traction Avant, зрештою стали основою для багатьох сучасних автомобілів. Проте стрімкий розвиток Traction Avant та масштабні маркетингові зусилля виявилися надто важким фінансовим тягарем для компанії, що врешті-решт призвело до банкрутства Citroën у грудні того ж року.

Використання гофрованого металу

Розроблений в 1948 році для конкуренції з повоєнними економічними автомобілями, такими як Volkswagen Beetle, Deux Cheveaux — 2CV — був передньомоторним, передньопривідним робочим конячком, створеним для робітничого класу. До 1990 року було випущено понад 5 млн автомобілів. Рифлений метал на ранніх CV, H Van та інших утилітарних автомобілях Citroën спочатку використовувався як спосіб надання міцності без збільшення ваги. Ми також вважаємо, що він надає цим автомобілям фірмового вигляду, та варто Ситроэн купить.

Гальмівні вогні Citroen DS

У 1955 році, коли DS був вперше представлений, він не був схожий ні на що, що світ будь-коли бачив до цього (ми також можемо ризикнути сказати , що з того часу). Гарний обтічний кузов повоєнного DS19 Berline вразив публіку на Паризькому автосалоні 1955 року. Унікальне розташування стоп-сигналів у верхніх кутах заднього скла та використання панелей задньої чверті для прикриття коліс – лише два елементи, які виділяють автомобіль на дорозі. І якщо цього недостатньо, то DS також був першим серійним автомобілем із дисковими гальмами.

Комфорт у салоні

Запитайте будь-кого, хто сидів у автомобілі Citroën, наскільки він комфортний, і вам дадуть відповідь: дуже. Почасти це пов’язано з гідропневматичною підвіскою, що випереджає свого часу, яка була удостоєна похвали за поглинання нерівностей дороги, але це також має відношення до сидінь. Каналізована шкіра, яка виглядає так, начебто їй місце на клубних кріслах Уінстона Черчілля, покриває лавки розкішного DS Pallas. Шкіряні ковшеподібні сидіння SM добре регулюються та оснащені валиками. Все, що нам потрібно, це бренді та сигара.