Кращі ресторани для сніданку у Києві

Якщо спиратися на рекомендації дієтологів та загалом фахівців зі здорового харчування, то сніданок має бути найзбалансованішим прийомом їжі.

Тому, якщо ви не встигаєте перед роботою нормально поснідати, то обов’язково забіжіть кудись по дорозі.

Тим більше, що в даній статі ми зробили огляд на найкращі місця Києва, в яких можна смачно поснідати. Подана інформація має виключно інформаційний характер та орієнтована як на справжніх гурманів, так й на простих відвідувачів ресторанів.

Mastro

Оригінальний заклад з погляду дизайну та концепції, але головна причина, чому він опинився у нашому рейтингу – можливість замовити смачний, корисний сніданок лише за 1 гривню. Але така ціна актуальна лише на половину порції. На класичний формат ціна може сягати 50 гривень. Щоб скористатися цією послугою, необхідно замовити щонайменше один напій, ціна якого коливається в діапазоні від 30 до 75 гривень. Орієнтовний час сніданків – з 10 до 12 години. Ознайомитись з меню закладу можна на його офіційному сайті.

Chicken Kyiv

Якщо ви одночасно хочете смачно поїсти та насолодитися атмосферою столиці, то Chicken Kyiv – найкраще місце саме для вас. Крім європейської та сучасної української кухні, заклад також славиться унікальним інтер’єром: від унікальних за форматом люстри до концептуальних меблів.

Під час розробки концепції закладу на основу бралася історія та унікальний колорит Києва, який характерний лише для столиці. Тут вартість великого сніданку, який можна розділити на кілька осіб, становить 159 гривень. Він включає одну основну страву на вибір, філіжанку якісної кави або келих вина, а також набір намазок на хліб.

1957 coffeebar

Якщо ви звикли снідати каву, то 1957 coffeebar зробить ваш ранок ще прекраснішим. Це концептуальний заклад, орієнтований на тих, хто хоче насолодити смаком якісної кави та відчути багатство смаку сучасних десертів. Оскільки тут завжди досить спокійна атмосфера, цей заклад ідеально підходить для зустрічей із друзями чи роботи фрілансерів. Меню включає досить велику кількість страв саме формату сніданку: від ніжних сирників до класичного та всіма улюбленого тосту з авокадо або актуальних сьогодні панкейків.
За відмінного інтер’єру заклад також славиться своєю відносно доступною ціновою політикою, зокрема, сніданок тут можна замовити лише на 150 гривень. Повне меню ви також знайдете на офіційному сайті кав’ярні.