Причини та способи відновлення свідоцтва про шлюб

Незважаючи на появу великої кількості сервісів, які дозволяють розпоряджатися особистими документами через онлайн ресурси, потреба у фізичних документах все ще залишається стабільною.

У разі втрати того ж свідоцтва про шлюб доводиться звертатися за видачею його дубліката.

У цій статті ми зробимо огляд на загальні правила щодо видачі такого документа. При необхідности ви можете почитати більш про свідоцтво на https://abc-lviv.com.ua, перейшовши за відповідним посиланням. Тут Ви зможете замовити встановлення свідоцтва про шлюб, якщо Ви його втратили чи зіпсували.

Причини відновлення свідоцтва про шлюб

Для початку позначимо основні причини, чому вам, в принципі, знадобиться відновлення документа. До найпоширеніших причин належить:

  • минулий документ належить до документів старого зразка, тому офіційні інстанції, які б могли його запросити, такий документ не приймали;
  • безпосередня фізична втрата документа;
  • необхідність проведення додаткових маніпуляцій із свідоцтвом. Зазвичай йдеться про консульську легалізацію документа.

Де можна відновити документ

Відновлення свідоцтва про шлюб зазвичай займає до 30 днів, хоча у разі свят чи інших процесів може суттєво затягуватись. Тому, якщо ви зіткнулися з необхідністю максимально оперативного відновлення документа, має сенс звернутися до спеціальних компаній, які спеціалізуються на професійній допомозі у відновленні документів. Вони мають у своєму розпорядженні відповідну матеріальну базу, яка дозволяє виконати відновлення в рази швидше.

Правила отримання дублікату

Щоб отримати дублікат свідоцтва, необхідно звернутися до менеджерів цієї компанії. Зробити це можна кількома способами. Ви можете оформити заявку на сайті обраної вами компанії, що займає мінімум часу, або зв’язатись із представником компанії по телефону. Обидва формати однаково прийнятні. Менеджер прийме заявку, уточнить контактну інформацію і заздалегідь скаже, до якого числа будуть готові документи. При цьому перевага такого підходу полягає в тому, що ваша присутність не потрібна. Більшість компаній можуть надсилати документ по країні.

Плюс такого підходу полягає в тому, що він суттєво економить вам час, оскільки дозволяє не звертатися до офіційних інстанцій, які зазвичай передбачають вистоювання у чергах, при цьому цінова політика таких фірм – демократична. Це означає, що такі послуги не вдарять по бюджету. На доставку документа зазвичай йде трохи більше 1-2 днів, залежно від віддаленості міст.

Поделиться: