Навіщо потрібні ключі ЕЦП та іх переваги використання

Сьогодні, в епоху стрімкого розвитку інформаційних технологій, особлива увага приділяється зберіганню різних даних, дотримуючись досить великих обсягів.

Для цього використовуються різні знімні електронні носії, наприклад, USB-ключі. Так, можна подивитися електронний ключ Secure Token 338m на сайті інтернет-магазину «Lwallet» — компанії, що є офіційним постачальників USB-ключів, фахівці якої не тільки допоможуть правильно вибрати пристрій, але і налаштують його, відштовхуючись від потреб споживача.

Особливості

Електронний USB-ключ — пристрій, виконаний на основі смарт-чіпа SLE78. Такі пристрої характеризуються підвищеним показником швидкості роботи, відмінними захисними функціями і сертифікацією.

Електронні USB-ключі моделі Secure Token 338s — пристрої, які оснащені пластиковим корпусом, який відмінно підходить для застосування ключа в системах інформаційного доступу, в області документообігу в електронному форматі, а також для авторизації користувачів і забезпечення захисту всіх даних.

Всі вироби, представлені в інтернет-магазині, зокрема, Secure Token 337f – сертифіковані товари, які супроводжуються укладенням державних служб і повністю відповідають встановленим стандартам надійності і якості.

Переваги

Чому купувати USB-ключі слід саме в «Lwallet»?

  1. Вся продукція абсолютно безпечна у використанні і забезпечує надійний захист всіх даних, які зберігаються на електронному носії. Так, ключ буде знищений, якщо буде здійснено 7 неуспішних спроб його активації.
  2. Тривалі експлуатаційні властивості, що досягають періоду в 25 років.
  3. Лояльний ціновий діапазон на всю продукцію, незалежно від її технічних характеристик.
  4. Наявність сертифіката, що підтверджує відповідність всім встановленим нормам і вимогам, висока якість і надійність обладнання.
  5. У компанії працюють кваліфіковані фахівці, які не просто продають товар, а допомагають з його вибором і налаштуванням, відштовхуючись від потреб клієнта, від спрямованості пристрою.
  6. Широкий асортимент USB-ключів, що відрізняються своїми технічними характеристиками.
  7. Наявність служби підтримки, яка допоможе розібратися з пристроєм.
  8. Наявність гарантії на всю продукцію, що в черговий раз підтверджує її високу якість.

Щоб замовити USB-ключ, досить зв’язатися з менеджером компанії, оформити замовлення і дочекатися його доставки в зазначений пункт видачі.