Правила проводження технічного обслуговування ГБО

Монтаж ГБО на автомобіль не означає, що відтепер воно може працювати автономно, без будь-якого втручання.

Періодично знадобиться огляд фахівцями спеціалізованого СТО, де зможуть перевірити коректність роботи в цілому, попередити можливі проблеми у роботі газобалонного обладнання.

Вчасне проходження тех обслуговування дозволить також уникнути дорогого ремонту ГБО.

Якщо на вашому автомобілі уже встановлено газобалонне обладнання, то для проходження технічного огляду варто звернутися до автосервісу, який виконав установку ГБО.

Але це не обов’язкова умова. Можна обрати будь-яке інше професійне СТО, де зможуть надати таку послугу.

Наприклад, ми поцікавилися у столичного сервісного центру “Motor-Gas” як і коли краще проходити ТО для газу на автомобіль. Фахівці компанії розповіли про їх процедуру тех огляду.

Після проведеного монтажу власнику авто надають сервісну книжку, де буде вказано дату установки. Тут місяться й базові рекомендації з правильної експлуатації газової системи.

Перший контрольний огляд майстри станції проводять після 1000-1500 км пробігу вашого авто на газу. Ця послуга безкоштовна для автомобілів, власники яких провели монтаж газової системи на даній СТО. Час перевірки складає до 30 хвилин. За цей період за допомогою комп’ютерної діагностики спеціаліст автосервісу оцінить коректність роботи усього газобалонного обладнання з урахуванням вашого стилю їзди.

Коли варто пройти планове ТО газової системи?

Наступний візит варто запланувати через/або кожні 10000 км пробігу. І краще записатися завчасно аби потрапити на потрібний вам час і дату. Фахівці рекомендують робити це за 2-3 дні. Під час перевірки з використанням професійного обладнання та інструментів, спеціалісти СТО продіагностують систему на герметичність, надійність кріплень усіх елементів, замінять фільтри.

Краще проходити технічне обслуговування на спеціалізованих автосервісах, де мають досвід роботи з ГБО різних виробників. Так, у “Motor-Gas” працюють з системами 50 європейських брендів, тому майстри розуміються на особливостях функціонування та обслуговування газових установок різних брендів. На автосервісі є змога приймати й великі авто по типу: Toyota Tundra, Chevrolet Silverado, Infiniti QX 56 та інші.

Якщо у вас є питання щодо роботи вашої газобалонної системи — запитуйте у спеціалістів завчасно аби уникнути небажаних проблем під час експлуатації ГБО.