Перехідний редуктор фрези для мототрактора: завжди ефективна робота в полі!

Редуктор фрези – незамінна запчастина мототрактора, створена з урахуванням побажань фермерів та власників с/г техніки.

Перехідний редуктор фрези для мототрактора купити рекомендується всім, хто хотів би домогтися прекрасного зчеплення з ґрунтом та блискучої обробки ґрунту. Міцний корпус, універсальна конструкція дозволяють агрегатувати запчастину з абсолютною більшістю тракторів. Придбання редуктора фрези можна порівняти з купівлею АКБ для мотоблока https://motoblok-tata.com.ua/ua/akkumulyatory-na-motoblok.html — власник завжди у виграші.

Навіщо потрібна фреза для мототрактора?

Фреза (ґрунтфреза) – с/г обладнання, що використовується для підготовки полів до посівних робіт. Також фреза незамінна при обробці земельних ділянок восени після збирання врожаю. Зараз перехідний редуктор фрези для мототрактора купити на сайті https://motoblok-tata.com.ua можна за спеціальною ціною в Україні – з ним цілком реально:

 • Обробляти ґрунт навесні або восени;
 • Підгортати грядки, використовуючи класичний вал;
 • Формувати грядки.
 • І багато іншого.

Щоб вижати максимум із цієї запчастини, рекомендуємо купити відповідний АКБ для мотоблока. Також відзначимо, що перехідний редуктор фрези для мототрактора купити рекомендується для чищення ґрунту від шкідників або бур’янів. За один прохід користувач зможе виконати фрезерування, перемішування, а також вирівнювання ґрунту. Робочу глибину низькою не назвеш. Нерідко вона досягає 20 см. А значить, є можливість ще й удобрити ґрунт – добриво добре проникає у глибинні шари.

Де ще застосовується перехідний редуктор фрези мототрактора?

Зрозуміло, передпосівний обробіток ґрунту – це основний, але не єдиний напрямок роботи даного обладнання. Його можна купити в інтернеті з доставкою, а потім використовувати:

 • На відкритому ґрунті;
 • У теплицях;
 • На грядках та рівній поверхні;
 • У лісових розсадниках;
 • Садово-паркові господарствах.

Але це ще не все. Таку запчастину, як перехідний редуктор фрези для мототрактора, можна купити для більшості моделей с/г техніки від відомих виробників Garden Scout, Форте, Булат, Файтер. Як і двигун або акумулятор для мотоблока, перехідний редуктор купується не на один сезон. При належній експлуатації та грамотному обслуговуванні він прослужить кілька років.

На що звернути увагу під час вибору фрези з редуктором?

Вибираючи якісний товар для обробки ґрунту в інтернет магазині, радимо приділити увагу таким характеристикам:

 • Комплектація. Важлива складова для тих, кому знадобився перехідний редуктор фрези – купити краще з регулюючим колесом. Воно не дозволить техніці зариватися в ґрунт надто глибоко.
 • Ширина захвату. Чим більший мототрактор, тим більше фреза та ємність АКБ для мотоблока. Каталог акумуляторів краще дивитись в інтернет-магазині Motoblok-TATA.
 • Кількість ножів. До речі, їхнє розташування теж важливо. Від цього залежатиме якість та швидкість обробітку ґрунту.

Крім того, редуктори бувають ланцюговими та ремінними, черв’ячними та шестерними. А також розбірними та нерозбірними. Якщо виникнуть питання при виборі або доставці товару з каталогу, менеджери інтернет-магазину обов’язково дадуть відповідь на них. Швидко, чітко та по справі.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).