Портал FRANCHISE: головний сайт для інвесторів та бізнесу

Бізнес — справа складна та ризикована. Багато хто сприймає його так: ти займаєшся хобі і отримуєш величезну купу грошей.

Насправді це робота, причому дуже важка; організувати працюючий бізнес набагато складніше, ніж дотримуватися готових інструкцій та отримувати за них зарплату. У бізнесі, втім, теж є готові інструкції — наприклад подивіться більше про франчайзинг на https://franchise.ua/. І допомогти з ними може FRANCHISE.

Докладніше про FRANCHISE

Український сайт FRANCHISE призначений для підприємців та інвесторів. Початковий профіль зрозумілий: робота з франшизами. Франшиза — різновид бізнесу; Власне підприємець орендує у власника назву з атрибутикою, технологічні процеси, бізнес-плани. Він отримує прибуток від бізнесу (за вирахуванням відрахувань власнику та податків), але фактично справа належить іншій людині. Працювати за франшизою набагато простіше, ніж з нуля, адже бізнесмен отримує готові інструкції та чітке уявлення про ведення бізнесу.

Спочатку FRANCHISE був майданчиком, на якому публікувалися оголошення про продаж франшиз. Ця функція діє і зараз, на сайті тисячі цікавих пропозицій різного ступеня прибутковості, але згодом FRANCHISE переріс початкову концепцію. Тепер це повноцінний торговий майданчик, де можна купити і готовий бізнес, не лише франшизу, здати або зняти комерційну нерухомість. Є блог, у якому бізнесмени діляться досвідом роботи та рекламують свої бренди. FRANCHISE також розширив роботу з франшизами: портал допомагає запускати їх, складати бізнес-плани, підбирає найоптимальніші варіанти. Сьогодні відвідувати сайт має кожен український підприємець.

Переваги співпраці

Розміщення оголошень безкоштовне. Доступ до них є вільним, без додаткових умов. Кожен відвідувач бачить весь каталог навіть без реєстрації і платити за доступ до повного списку оголошень не доведеться. FRANCHISE вкрай демократичний.

Матеріали блогів також доступні кожному. Подивіться подробиці на https://franchise.ua/board/17: автори статей — провідні підприємці України, і дізнатися про їхні секрети може абсолютно кожен. Статті справжні та дуже корисні.

Співробітники чудово розуміються на веденні бізнесу (особливо за франшизою). Вони завжди готові допомогти, і багато консультацій безкоштовні. Повноцінне партнерство відкриє перед бізнесменом зовсім інші горизонти прибутку.