Трусики Victoria’s Secret: види, переваги, де купити

Нижня білизна прихована під одягом, якщо не брати до уваги особливих випадків. Але його важливість недооцінювати не можна. Зручна білизна забезпечує комфорт, а гарна — надає впевненості.

У сфері жіночої білизни лідирує, звісно, Victoria’s Secret; якщо і спадає на думку купити трусики на https://vsecret.shop/trusiki/, то інші бренди багато хто навіть не розглядає. Абсолютно правильна позиція.

Види

Стрінги. Боягузи, яких не видно. Ідеальні для вечірнього вбрання, що обтягує штанів і подібного одягу. Ніколи не видадуть своєї присутності і не порушать ідеальних обрисів.

Тонг. Нагадують стрінги, але трохи ширші позаду. Характерна риса — дуже низька посадка. Трохи повсякденніший, але все ще відкритий і сексуальний варіант.

Бікіні. Класичні жіночі труси у виконанні Victoria’s Secret зроблять привабливою кожну.

Танга. Компроміс між стрінг і бікіні, трусики, відкриті з боків. Необхідні, коли розрізи на сукні чи спідниці дуже високі.

Бразиліана. Подальший розвиток ідеї тангу, ще трохи довший. Дуже грайливі трусики.

Чики. Безшовні моделі, що дає максимум комфорту.

Хіпстери. Схожі на бікіні, але трохи прикривають стегна. Талія низька. Виходить спокусливий і водночас безневинний силует.

Переваги

Ідеальний стиль — ось що відрізняє Victoria’s Secret, ось за що бренд обирають мільйони жінок. Всі труси (а їх асортимент дуже широкий) красиві, стильні, сексуальні. Вони зроблять привабливою буквально кожну! Зрозуміло, що універсальних моделей не існує, але кожна шедевр дизайнерського мистецтва.

Не всі труси підходять для повсякденного носіння. Стрінги, наприклад, надягають лише на особливий випадок: за всієї краси вони не надто корисні для жіночого здоров’я. При довгій носінні, зрозуміло, адже Victoria’s Secret дбає про своїх покупців. Вся білизна якісна та зручна, зроблена з урахуванням глибокого знання жіночої анатомії. Носити буде приємно.

Де купити

Популярність Victoria’s Secret призвела до сумного результату: на ринку є багато підробок. Де знайти оригінальну продукцію? В Україні її продає магазин VSecret. Всі колекції, будь-які моделі різні кольори! Знайдуться і нові лінійки, і перевірена часом класика. Інтернет-магазин прагне зробити якісну гарну білизну доступною для кожної, так що доставка діє по всій Україні. Просто відкрийте каталог — ідеальна модель вже чекає!