Українські землі: природне багатство чи предмет наживи

В наш час увага до природних ресурсів та проблем екології загострилася. Ось тому актуальними стали земельні питання.

Екологічні новини, напевно, дивиться практично кожна людина. Якщо ви належите до цих людей, то вам знайомі проблеми, які пов’язані з водними об’єктами і прибережними зонами.

Нещодавно виникла підозра на те, що земельні ділянки біля річки Стугна почали неправомірно вилучати. Це проблема, яка потребує особливо ретельних розслідувань. Важливо розібратися у ситуації та зберегти екологічний баланс, не порушуючи актуальних законів з охорони природи.

Земля, як каже КУ (ст.14), є головним багатством нації і знаходиться під охороною держави. Однак у процесі розподілу ресурсу люди народжується чимало зловживань. Наприклад, резонанс навколо землі, що знаходиться у межах Обухівського району Київської області, досі збережено. Після відведення цих ділянок минуло понад десять років, але органи прокуратури почали надсилати позови власникам територій із вимогою передати їх у державну власність.

В одному з рішень суду було зазначено, що дільниця 3223151000:06:014:0008 накладена на землі водного фонду. Це прибережна смуга затоки Канівського водосховища, яка розтяглася на 100 метрів.
Екологічні новини свідчать, що в прибережних смугах вздовж водойм і на островах не можна розорювати землі. Також не можна займатися городництвом та висаджувати плодові дерева.
Інститут водних проблем та меліорації впритул зайнявся вирішенням питання. В результаті проведених досліджень у фахівців виникли сумніви щодо того, що земельні ділянки мають відношення до прибережної захисної смуги річки Дніпро. Провели розслідування, виявили ознаки корупції, оскільки ділянки перепродавалися і ставали джерелом «наживи».

Астрологія також може допомогти розібратися з подальшими перспективами вирішення питання. Але найважливіше зберегти природу, і навіть стабільність екології. Суспільство має приділити увагу вирішенню цих завдань. У тому випадку, коли виникли сумніви щодо актуального статусу територій у Канівського водосховища, необхідно діяти справедливо, враховуючи користь природи. Ситуація має розкритися у найближчому майбутньому. Сподіваємося, що буде ухвалено рішення, яке підвищить рівень довіри до влади та збереже навколишнє середовище у первозданному вигляді. Тільки в такому разі водоймища не страждатимуть від різноманітних негативних факторів!