Знайомимося з найкращими оглядовими майданчиками Києва

Українська столиця заслужено вважається однією із найкрасивіших європейських столиць. Ознайомитися з красою її пам’яток можна не лише під час пішохідного туру, а й оглядових майданчиках, яких у Києві величезна кількість.

В даній статі ми зробимо невеликий огляд на найкращі з погляду облаштованості та безпеки оглядові майданчики Києва. Через них можна побачити Київ буквально на долоні та отримати масу нових вражень. Дана інформація буде цікава не лише гостям міста, туристам, а й його мешканцям.

Ботанічний сад ім. Миколи Гришка

Один із найкрасивіших оглядових майданчиків Києва знаходиться у Ботанічному саду, який був відкритий ще у 30-х роках минулого століття. Особливо розкішний вид на столицю відкривається навесні, коли унікальні рослини та дерева починають цвісти. Це чудове місце для прогулянки чи побачення. Найкращий вид відкривається безпосередньо з Червоного двору, оскільки забезпечує відмінний огляд саме на старе місто.

Монумент Батьківщина-мати

Монумент Батьківщина-мати вважається одним із найбільш знакових монументів, які колись були збудовані в Києві. Це величезна металева статуя, яка вражає своїми розмірами. Якщо підніматися до її щита, то загальна висота підйому становить 91 метр, що передбачає неймовірну красу краєвидів на Київ. Якщо ви не впевнені, що готові до такої висоти, можна зупинитися на оглядовому майданчику, який знаходиться на висоті 37 метрів, що також вважається вкрай високою точкою.

Парк Вічної Слави

До досить популярних локацій Києва також належить парк Вічної Слави. Це чудове місце для тих, що хоче зустріти світанок у компанії коханої людини або шукає чудове місце для вечірньої зустрічі з друзями. Багато молодят відвідують цей парк під час весільної фотосесії, оскільки сам він відрізняється розкішними видами, унікальною концепцією. З найвищої точки парку видно не лише Дніпро, а й Києво-Печерську Лавру та інші культові місця столиці. Вхід до парку вільний та доступний для всіх бажаючих.

Більшість оглядових майданчиків, які розташовані в Києві, можуть успішно конкурувати з багатьма європейськими столицями. Вони відкривають не тільки приголомшливі види на місто, але також є частиною символічних об’єктів, які є культовими локаціями для самої України та її громадян. Всі вони оснащені огороджувальними опорами, що зводить до мінімуму можливість отримати травму в процесі спуску або підйому.